TEKLİF İSTE
Müşteri Hizmetleri
0312 348 83 25
GSM Destek
0544 505 83 23
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0544 467 52 76
E-mail Destek
info@resitalahsap.com.tr
Masif Ayak
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Resital Ahşap
Sincan Ahşap Ayak İmalatı

Resital Ahşap Mobilya, 1984 yılında başladığımız ahşap ürünler ile günümüze dek başarıyla gelmiştir. Üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tercübeyi son sistem makineler ile birleştirerek, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecenını yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren ahşap lükens ayak imalatı yapan Resital Ahşap Mobilya, uzman kadrosuyla; klasik lükens ayaklar, avangard lükens ayaklar, kulaksız lükens ayaklar, kulaklı lükens ayaklar, kulaklı avangard lükens ayaklar, oymalı avangard lükens ayaklar, özel tasarım ayaklar, sehba ayakları,torna ayaklar,masif ayaklar, masa ayakları ve tv ayakları imalatı ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Mobilya Boya Cila:

Bunların yanı sıra mobilya boya cila, özel mobilya proje işleri, otel mobilya işleri, kafe sandalye ve masa tamiri ile de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. İstediğiniz ölçü ve ebattalarda kalıp ve özel siparişleriniz yapılmaktadır. 
Resital Ahşap Mobilya´nın değişmez prensipleri; kalite, güvenirlik, gününde teslim, uygun fiyat, profesyonel işçilikdir.

Resital Ahşap Mobilya:

Araştırmacı ve geliştirmeci bakış açısının ürünlerimiz ile biz dünyada ki yeni mobilya trendlerini , sürekli takip edip sizler için kendi zanaatkarlığımızla şekillendirip sizler için sunuyoruz. Resital Ahşap Mobilya, her üründe yenilikçi ve sürekli en yüksek kalite tutkusunu siz müşterilerimize sunmakdan yıllarıdır mutluluk duyuyoruz.
Sizde ev, villa ve ofisinize mobilya yaptırmadan önce www.resitalahsap.com.tr web sayfamızıdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.